9192Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın, Yeni Arkadaşlar Edinin...

BLOG : SesliDuy Hakkında

SesliDuy Hakkında

Merhabalar, SesliDuy kullanıcıları yaklaşık iki gün önce sitenin el değiştirmesinden ötürü yepyeni arayüzü ve 100 oda sayısı ile Siz Sevgili SesliDuy kullanıcılarının hizmetine açılmş bulunmaktadır.SesliDuy ve uzantılarının hepsinin el değiştirmesi ile birlikte SesliDuy önüne yeni bir sayfa açmıştır.Sanal üzerinde sesli chat sitelerina takılan kullanıcıların, SesliDuy sitesinin akıllarında kalması ve girişlerinin diğer çevre sitelere göre hızlı olması sitenin devamlı olarak ön planda kalmasına yol açmıştır.

SesliDuy, eskilerinde akıllarından kalan Sesliklas.com sahibi DemoO Bey tarafından alınmıştır.100 oda sayısı ile SesliDuy ve SesliKlas aynı domainler üzerinden ayrıca ikisine bağlı tüm uzantılarından giriş yapılmaktadır.

SesliDuy sohbet odalarında yetki almak ve oda almak isteyen olursa, başvuru odamızı ziyaret etmeli yada yetkili arkadaşlardan daha detaylı bilgi alabilirler.

SesliDuy içerisinde emek veren ve yıllardır bu sitede sohbet eden tüm kullanıcılarıda aramızda görmek isteriz.Ve bu zamana kadar emek veren, bu saatten sonra da misafirlerimize, yetkililerimize ve üyelerimize teşekkürü bir borç biliriz.

Yepyeni bir sayfada birlikte olmak ümidi ile... SesliDuy ve SesliKlas Ailesi...

 

01 Tem 2017 640 Görüntüleme

0 YORUM YAPILDI

Gönder